KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Aktuality Každý hlas může rozhodnout!
Zpět

Každý hlas může rozhodnout!

Přidáno 3. 10. 2018
Ilustrační foto
Pozvánka Ing. Pavla Karhana k nadcházejícím komunálním volbám.
Vážení občané a voliči,

po našem minulém volebním vítězství a po čtyřleté nebývale tvrdé opoziční práci jsme došli až k nadcházejícím volbám. Nedivíme se tvrdým reakcím, kterým jsme vystaveni, pokud se odbývají v rámci běžného politického souboje názorů a idejí.
 
Jak jsme již dříve upozorňovali, bohužel se tu vyskytla "neznámá skupina", která šíří nepravdy, ničí volební materiály a napadá téměř všechny strany okolo. Mohu se jen domnívat, proč na některé strany útočí, na jiné ne. Poslední tečkou byl anonymní hanopis, který se objevil v posledním týdnu před volbami.

Na rozdíl od autorů těchto útoků, jsme i v opozici jednali vždy adresně a poukazovali na nesprávnosti v hospodaření města bez ohledu na možné budoucí koaliční zájmy.

Nebudeme se snižovat na nízkou duševní úroveň autorů hanopisu a všech podobných útoků. Vážíme si Vás a vašeho zdravého úsudku. Víme, že dovedete nejlépe vyhodnotit situaci, které jsme pár dnů před volbami vystaveni, a správně odhadnete odkud "vítr fouká".

Jedno je jisté. Každý Váš hlas může rozhodnout. Každý Váš hlas může být také vyjádřením odporu, proti těmto praktikám, které si tady někdo přinesl z velkého světa a chce je tady pěstovat!

Chci Vás co nejsrdečněji pozvat k nadcházejícím volbám, které proběhnou v pátek a v sobotu 5. a 6. října 2018.

Přeji Vám šťastnou volbu pro skutečnou změnu v Holešově.


Váš Pavel Karhan
předseda místní organizace KDU-ČSL v Holešově, lídr kandidátky