Zpět

Bc. Dagmar Bartošková

členka výboru
Členka výboru
Tehdy i teď si myslím, že by se člověk měl aktivně snažit přispět ke zlepšení života ve své obci potažmo ve státě - tak, jak to řekl J. F. Kennedy: " Neptej se, co může udělat Tvá zem pro tebe - ptej se, co ty můžeš udělat pro svou zemi!"

Členkou lidové strany jsem se stala  spolu s manželem vzápětí po převratných událostech roku  1989, kdy se otevřela možnost vzít vládu věcí svých do rukou jiných než komunistických. Tehdy i teď si myslím, že by se člověk měl aktivně snažit přispět ke zlepšení života ve své obci potažmo ve státě - tak, jak to řekl J. F. Kennedy: " Neptej se, co může udělat Tvá zem pro tebe - ptej se, co ty můžeš udělat pro svou zemi!"  K lidové straně jsem měla velmi blízko, poněvadž oba moji rodiče byli jejími dlouholetými členy a její program je nejbližší mému přesvědčení.
 
Vzhledem k tomu, že jsem vystudovala gymnasium, střední ekonomickou školu a posléze i management na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně, měla jsem vždy velmi blízko k organizační a administrativní práci, a tak jsem již dlouhou řadu let jednatelkou MO KDU-ČSL Holešov.  Myslím, že jsem schopna pomoci  i svými zkušenostmi z více než 20-ti leté práce ve finanční správě. V současné době také pracuji již více než 20 let v komisi pro občanské záležitosti a po založení o.s. "Všetuláci sobě" jsem se stala jeho pokladní. V průběhu svého života jsem se angažovala také ve skautském hnutí, o kterém si myslím, že je nejlepší výchovnou organizací pro děti a mládež,  a s manželem jsme vychovali 3, nyní již dospělé děti. K mým koníčkům patří četba, návštěva koncertů či jiných kulturních programů a desítky let také hraji na varhany v naší farnosti.

Domnívám se, že je potřeba v naší společnosti více prosazovat mravní hodnoty, které jsou základem dobrého fungování každé lidské společnosti.

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail*
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.