KDU.breadcrumbs.homePodporují nás

Podporují nás

Vážíme si toho, že nám vyjádřily podporu následující osobnosti:
Jiří Čunek, hejtman Zlínského kraje:

"Znám Pavla Karhana, který je také zastupitelem Zlínského kraje, jako poctivého a pracovitého muže, který usiluje o věcné řešení úkolů. Jsem přesvědčen, že v případě volebního úspěchu KDU–ČSL v Holešově, by spojením sil města a kraje došlo k pozitivnímu posunu stran katastrofické dopravní situace v Holešově či kolem průmyslové zóny."
Mgr. Šárka Jelínková, senátorka Parlamentu České republiky:
 
"Pestré aktivity KDU–ČSL v Holešově mne naplňují velkou radostí a jsou také pro nás v Bystřici pod Hostýnem inspirací. Lidovci v Holešově nejen sami úspěšně organizují veřejné akce, které přispívají k oživení centra města či místních částí, ale také dlouhodobě spolupracují s aktivními občany, s místními spolky. Díky této spolupráci byla obnovena kaple ve Všetulích či se již tradicí stalo stavění, kácení máje na náměstí, Svatováclavský turnaj v malé kopané a mnohé další."
 
Mgr. Marie Loučková, dlouholetá pedagožka, obnovitelka Matice svatohostýnské:
 
"Velmi mne těší, že strana lidová v Holešově je pro mladé, aktivní lidi přitažlivá. Že došlo k její generační obměně, že také láká osobnosti, které již něco dokázaly a nemyslí jen na sebe, že členové KDU–ČSL v Holešově umí spolupracovat, že jsou dynamickým týmem. Dokládá to rovněž složení naší lidovecké kandidátky v těchto komunálních volbách. Hlasem pro KDU–ČSL hlasujete pro skutečnou pozitivní změnu."  

Mgr. Milan Svoboda, správce Sboru Jednoty bratrské v Holešově:

"Věřím, že KDU–ČSL má upřímnou snahu v Holešově hazard zakázat či alespoň, zásadně redukovat. Stranu lidovou pokládám za strážkyni zdravých hodnot nejen v našem městě, ale také v naší vlasti. Tím, jak se staví za obranu tradičního manželství, jako svazku muže a ženy, či jak se stává hrází proti rozličným neomarxistickým, „multikulturním“ experimentům s Evropou, s našimi staletými životodárnými tradicemi. Pavla Karhana i Zdeňka Krajcara jsem poznal osobně, jako muže, kterým není lhostejný osud druhých, není jim lhostejný osud rodin, které hazard zničil, ani osud jednotlivců, které přivedl do exekuce či vyřadil ze slušné společnosti. Oba nyní kandidují za KDU–ČSL. Přeji hodně sil a úspěchů!" Více
 


Ing. Zdeněk Vacek, odborník na hydrogeologii se 46letou praxí v oboru:

"Srdečně Vás zdravím a přeji Vám při výběru dobrou volbu. K volbám prosím přijďte, využijte příležitost ovlivnit svoji budoucnost. V zájmu nás občanů, v zájmu ochrany zdroje pitné vody, na kterém jsme životně závislí, si Vás dovolím otevřeně požádat o podporu v komunálních volbách právě pro KDU–ČSL. Tu svojí kandidaturou podpořil také Zdeněk Krajcar, vede ji u nás Pavel Karhan. Oba mají moji plnou důvěru v jejich vytrvalé snaze ochránit vodu, kterou pijeme! Voda je život, bez vody je smrt. Podpořte život, čistou vodu pro vás i vaše děti, podpořte KDU–ČSL." Více